Back to All Events

Så tal dog pænt for helvede! - Foredrag med Rune Strøm - køb billet her

Hvis du husker Lola Jensen, og synes hun var fornuftig og sjov at lytte til, så er Rune Strøm næste guru i rækken. Nu handler det bare mere om konflikthåndtering, pree-teens sprog og adfærd - men også rigtig meget om, hvordan vi som forældre kan ændre adfærd, så vi i familien undgår konflikter, sure børn og skuffede forældre - og samme redskaber kan man såmænd bruge overalt på arbejdet, i foreningen og i andre fællesskaber. Så hold øje med billetsalget her og på forsamlingshusets hjemmeside - men sæt kryds, tag manden eller konen med til en super interessant, tankevækkende og morsom aften.
Det bliver HELT fantastisk!


Prisen pr billet er 125,-

Køb din billet her:Earlier Event: June 22
Privat arrangement
Later Event: July 6
Privat arrangement